NOEpraca

Kariera w NOE

Prześli swoje CV na adres kariera@noe.pl

Dodano 21.07.2020 r.

NOE poszukuje przedstawiciela handlowego do oddziału Mazowsze

Poszukujemy handlowca, który zająłby się pozyskaniem nowych klientów i kontraktów na dzierżawę i sprzedaż deskowań NOE.

Miejsce pracy:

  • Warszawa, ul. Jeziorki 84 (opcjonalnie praca zdalna)

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z dodatkową prowizją od sprzedaży
  • Telefon służbowy i komputer
  • Samochód
  • Pracę w rodzinnej atmosferze w firmie z 25-letnim doświadczeniem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie w branży budowlanej (szalunkowej/betoniarskiej)
  • Mile widziana znajomość programów typu CAD

Zakres obowiązków:

  • Odnajdywanie nowych kontraktów i klientów z zakresu sprzedaży i dzierżawy deskowań.
  • Przygotowanie ofert i kontrola nad ich aktualnym statusem.
  • Utrzymanie kontaktu i reagowanie na potrzeby już rozpoczętych tematów.

Jeżeli wiesz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany aplikowaniem na powyższe stanowisko przyślij swoje CV na kariera@noe.pl.

Polecane:   Deskowanie słupów   Deskowanie stropowe   Deskowanie ścian   Parcie mieszanki betonowej   Podpory budowlane

Znajdź nas na Facebook

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w NOE-PL Sp. z o.o.

Korzystając dalej z tej witryny potwierdzasz, że zaspoznałeś się z powyższymi informacjami.