NOEpraca

Kariera w NOE

Poszukujemy technologa do oddziału Pomorze. Prześli swoje CV na adres kariera@noe.pl

NOE poszukuje technologa do oddziału Pomorze

Poszukujemy technologa/projektanta, który zajął by się przygotowaniem projektów i specyfikacji elementów szalunkowych.

Miejsce pracy:

  • Rumia, ul. Grunwaldzka 35

Proponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Telefon służbowy i komputer
  • Samochód
  • Pracę w rodzinnej atmosferze w firmie z 25-letnim doświadczeniem

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość programów typu AutoCAD
  • Doświadczenie w branży budowlanej (szalunkowej/betoniarskiej)
  • Mile widziana umiejętność obsługi programu szalunkowego EuroSchal

Zakres obowiązków:

  • Przygotowanie projektów i specyfikacji
  • Wsparcie działu handlowego w komunikacji z budowami

Jeżeli wiesz, że spełniasz nasze oczekiwania i jesteś zainteresowany aplikowaniem na powyższe stanowisko przyślij swoje CV na kariera@noe.pl.

Polecane:   Deskowanie słupów   Deskowanie stropowe   Deskowanie ścian   Parcie mieszanki betonowej   Podpory budowlane

Znajdź nas na Facebook